T:  01 534 06 67  |  Ezveza@soncek.org  |  Kontakt
de
en
sl
Velikost besedila:  
 
 

Naročite se na e-novice

Kdo smo


Vodja VDC:
Helena Kos
m
031 641 770
e helena.kos@soncek.org



Vodja proizvodnje:
Ivan Rešeta
m 041 329 257
e murska.sobota@soncek.org



Vodja prodaje:
Tomislav Špilak
m 041 364 379
e tomi.spilak@soncek.org



Enota Ljubljana Rožanska
Vodja enote VDC: Mateja Kristan
m 031 690 484
e ljubljana@soncek.org
Ostali zaposleni: Irena Grm, Jernej Jeran, Franc Kavčič, Špela Mohar (nad.), Drago Nemec, Zdenka Pakiž, Elion Rojec



Enota Ljubljana Šiška
Vodja enote VDC: Dragica Kustec
m 051 372 624
e vdcljsiska@soncek.org
Ostali zaposleni: Maja Bobnar, Dalibor Bubulj, Boštjan Černe, Tadeja Gašperšič (nad.), Nedžma Salihović



Enota Maribor
Vodja enote VDC: Zlatka Ornik
m 031 390 227
e maribor@soncek.org
Ostali zaposleni: Aleš Bratuša, Damijan Cussigh, Mateja Fras, Zala Kaiser (nad.), Zdenka Kaiser,  Vesna Kalinič, Boštjan Klemenc, Manja Kodelja, Nataša Ornik, Tonka Sitar



Enota Koper
Vodja enote VDC: Daša Goričan
m 041 358 055
e vdc.koper@soncek.org
Ostali zaposleni: Ana Česnik, Zala Ožbolt, Nuša Pribac, Irena Trinka Kramar



Enota Celje
Vodja enote VDC: Tanja Čakš
Matej Ogrizek
(nadomešča vodjo)
m 041 642 243
e celje@soncek.org
Ostali zaposleni: Simona Jelen, Branko Kneževič, Andreja Kolar (nad.)



Enota Slovenj Gradec
Vodja enote VDC: Danica Gašper
m 051 350 138
e slovenj.gradec@soncek.org
Ostali zaposleni: Peter Jelen, Marjeta Ošlovnik, Stanislav Šegula



Enota Kranj
Vodja enote VDC: Jana Pintar
m 031 390 226
e kranj@soncek.org
Ostali zaposleni: Lilijana Božovič, Andreja Hudovernik, Tomaž Javornik, Barbara Manfreda



Enota Ptuj
Vodja enote VDC: Vanja Bole
m 051 621 863
e ptuj@soncek.org
Ostali zaposleni: Jerneja Čeh, Smilja Gaberc, Patricija Lašič, Adrijana Zadravec (nad.)



Enota Murska Sobota
Vodja enote VDC: Ivan Rešeta
m 041 329 257
e murska.sobota@soncek.org
Ostali zaposleni: Gordana Bači, Petra Tkalec



Enota Krško
Vodja enote VDC: Tanja Kavčič
m 051 620 570
e krsko@soncek.org
Ostali zaposleni: Marjan Nemanič



Enota Novo mesto
Vodja enote VDC: Jožica Vlašič
m 041 344 986
e
vdc.nm@soncek.org
Ostali zaposleni: Bernarda Zorko
 
Helena Kos
 
Ivan Rešeta
 
Tomislav Špilak
 
Mateja Kristan
 
Dragica Kustec
 
Zlatka Ornik
 
Daša Goričan
 
Tanja Čakš
 
Danica Gašper
 
Jana Pintar
 
Vanja Bole
 
Tanja Kavčič
 
Jožica Vlašič
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke