T:  01 534 06 67  |  Ezveza@soncek.org  |  Kontakt
de
en
sl
Velikost besedila:  
 
 

Naročite se na e-novice

Kdo smo


Vodja VDC:
Helena Kos
m
031 641 770
e helena.kos@soncek.org



Vodja proizvodnje:
Ivan Rešeta
m 041 329 257
e murska.sobota@soncek.org



Vodja prodaje:
Tomislav Špilak
m 041 364 379
e tomi.spilak@soncek.org



Tehnologa:
Jana Pintar
m 031 390 226
e kranj@soncek.org
Edo Ješe
m 031 390 229
e info@soncek.org



Enota Ljubljana Rožanska
Vodja enote VDC: Mateja Kristan
m 031 690 484
e ljubljana@soncek.org
Ostali zaposleni: Irena Grm, Jernej Jeran, Franc Kavčič, Martin Kloboves, Špela Mohar, Drago Nemec, Zdenka Pakiž, Klavdija Petrič



Enota Ljubljana Šiška
Vodja enote VDC: Dragica Kustec
m 031 390 225
e vdcljsiska@soncek.org
Ostali zaposleni: Maja Bobnar, Dalibor Bubulj, Boštjan Černe, Tadeja Gašperšič, Nedžma Salihović



Enota Maribor
Vodja enote VDC: Jernej Hazimali
m 040 900 788
e maribor@soncek.org
Ostali zaposleni: Aleš Bratuša, Zala Kaiser, Zdenka Kaiser, Manja Kodelja, Vasja Košti, Suzana Kukovec, Matic Martinjak, Tjaša Ogrizek, Tonka Sitar



Enota Koper
Vodja enote VDC: Daša Goričan Krstić
m 041 358 055
e vdc.koper@soncek.org
Ostali zaposleni: Damjana Janjanin, Zala Ožbolt, Nuša Pribac, Denis Rosanda



Enota Celje
Vodja enote VDC: Tanja Čakš
m 051 261 215
e celje@soncek.org
Ostali zaposleni: Milenko Andjušič, Branko Kneževič, Matej Ogrizek



Enota Slovenj Gradec
Vodja enote VDC: Danica Gašper
m 051 350 138
e slovenj.gradec@soncek.org
Ostali zaposleni: Saša Brložnik, Peter Jelen, Marjeta Ošlovnik



Enota Kranj
Vodja enote VDC: Jana Pintar
m 031 390 226
e kranj@soncek.org
Ostali zaposleni: Lilijana Božovič, Andreja Hudovernik, Tomaž Javornik, Barbara Manfreda



Enota Ptuj
Vodja enote VDC: Vanja Bole
m 051 621 863
e ptuj@soncek.org
Ostali zaposleni: Jerneja Čeh, Smilja Gaberc, Boštjan Klemenc, Patricija Lašič



Enota Murska Sobota
Vodja enote VDC: Ivan Rešeta
m 041 329 257
e murska.sobota@soncek.org
Ostali zaposleni: Gordana Bači, Vesna Režonja (nad.), Petra Tkalec



Enota Krško
Vodja enote VDC: Tanja Kavčič
m 051 620 570
e krsko@soncek.org
Ostali zaposleni: Marjan Nemanič, Karmen Preskar



Enota Novo mesto
Vodja enote VDC: Jožica Vlašič
m 041 344 986
e
vdc.nm@soncek.org
Ostali zaposleni: Bernarda Zorko
 
Helena Kos
 
Ivan Rešeta
 
Tomislav Špilak
 
Mateja Kristan
 
Dragica Kustec
 
Jernej Hazimali
 
Daša Goričan Krstić
 
Tanja Čakš
 
Danica Gašper
 
Jana Pintar
 
Vanja Bole
 
Tanja Kavčič
 
Jožica Vlašič
2019 2020 2021
avgust september oktober
p t s č p s n
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
 
 
21.09, 13.00, Celjski dom, Celje
Mednarodni dan gluhih
več >
 
24. - 25. 9, Portorož
REHA dnevi
več >
 
26.09., 9.00, Center Sonček Šiška
Delavnica za nove sodelavce
več >
E-trgovina
Najbolj brano
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke