T:  01 534 06 67  |  Ezveza@soncek.org  |  Kontakt
de
en
sl
Velikost besedila:  
Nahajate se tukaj:  
 
 

Naročite se na e-novice

Kontakti




Predsednik:

Lojze Tomaževič

t 051 324 832
e lojze.tomazevic@soncek.org


 

Direktor Zveze Sonček so.p., direktor VDC in institucionalnega varstva:

Iztok Suhadolnik

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 041 361 998
e iztok.suhadolnik@soncek.org


 

Tajnica direktorja:

Maja Mikuž

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 040 480 265
e administracija@soncek.org



Vodja finančne službe:

Majda Mrvar Bratec

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 041 329 295
e finance@soncek.org



Kadrovske zadeve:

Damjan Kolovrat

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 051 372 624
e kadrovska@soncek.org



Vodja VDC:

Helena Kos

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 031 641 770
e helena.kos@soncek.org



Vodja institucionalnega varstva:

Jernej Hazimali

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 040 900 788
e jernej.hazimali@soncek.org


 

Svetovanje, podpora družini, izobraževanje in projekt Korak k Sončku:

mag. Mojca Vaupotič

m 040 749 794
e mojca.vaupotic@soncek.org



Vodja osebne asistence:

mag. Violeta Suhadolnik

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 041 601 537
e osebna.asistenca@soncek.org
e
violeta.suhadolnik@soncek.org



Strokovna vodja osebne asistence:

Špela Mohar

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 031 615 982
e spela.mohar@soncek.org



Vodja prodaje:

Tomislav Špilak

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 041 364 379
e tomi.spilak@soncek.org



Strokovni sodelavec za področje mednarodnega sodelovanja in inkluzivnega izobraževanja, odnosi z javnostmi:

Alen Kofol

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 041 320 725
e pr@soncek.org
e alen.kofol@soncek.org



Inženir informacijskih sistemov:

Edo Ješe

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 031 390 229
e info@soncek.org



Vodja prevozov:

Drago Nemec

t 01 53 40 667 f 01 56 86 075
m 041 476 161
e drago.nemec@soncek.org



Vodja programa Zdravstveno - terapevtske kolonije:

Ivan Rešeta

t 02 53 48 053 f 02 53 48 054
m 041 329 257
e murska.sobota@soncek.org


 

Vodja socialnega vključevanja, rehabilitacijskih programov in vodja športnega programa:

Maja Bobnar

t 08 20 519 70 f 08 20 519 72
m 031 778 137
e maja.bobnar@soncek.org



Vodja počitnic:

Zala Kaiser

m 040 523 510
e pocitniceotroci@soncek.org
e pocitniceodrasli@soncek.org


2018 2019 2020
marec april maj
p t s č p s n
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
 
 
11.06.2020, Center Sonček Šiška - Ljubljana
Nadaljevalno izobraževanje za osebne asistente
več >
 
 
16.06.2020, Center Sonček Šiška - Ljubljana
Skupščina Zveze Sonček
več >
E-trgovina
Najbolj brano
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke